ИЗГЛЕДА КАКО МИЛИОН ДОЛАРИ, А КУПУВА НА РАСПРОДАЖБА: Карлеуша изненади – „Доаѓам во емисии во работи од 500 динари!“

22 ноември, 20210
Screenshot_5

Една од најдобро облечените пејачки на естрадата откри колку чинат некои од комбинациите на облека што сме ги виделе до сега

 

Пејачката Јелена Карлеуша важи за една од најдобро облечените пејачки, а познато е дека троши луди пари на ролки и хеланки.

 

Иако во гардеробата има парчиња облека вредни неколку илјади евра, Јелена откри дека и таа купува работи од 500 и 1.000 динари!

 

„Го следам она што го изнесуваат светските дизајнери, нови колекции за сите сезони. Модата е мое хоби, тоа го правам страсно. Можам да го правам тоа и имам среќа што имам добар вкус. Носев работи вредни буквално 500, 1.000 динари во Гранд, кој ги купувам на распродажба. Потоа земам ножици, игла и конец, сечам, закачувам, ставам ремен, сандали и секогаш добивам најмногу лајкови на најевтините работи“, изјави пејачката.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris