Карлеуша брутално им возврати на хејтерите: Немам потреба да користам фотошоп, јас сум супермодел

26 ноември, 20210
20211110163229an6580-830x0

Додека објавува провокативни фотографии на Инстаграм, кои ги истакнуваат нејзините атрибути, многу хејтери велат дека тоа е фотошоп

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша често наидува на негативни коментари и критики за нејзините фотографии.

Додека објавува провокативни фотографии на Инстаграм, на кои се истакнуваат нејзините атрибути, многу хејтери велат дека тоа е фотошоп, и дека таа навистина не изгледа така.

Јелена реши во свој стил да им одговори на сите што мислат така, па објави фотографија со нејзините долги нозе во преден план и напиша:

– Не треба да користам Фотошоп, Фејстјун, Фејсеп итн. Едноставно сум супермодел, препи*ка и многу сакам да им се ку*чам и да ги нервирам хејтерите. П.С. Инаку, сум питома добра девојка – порача ЈК.

karleusa-830x0
jk251120210043-830x0
jk251120210032-830x0
jk251120210024-830x0
jk251120210013-830x0
jk251120210002-830x0

 

После тоа се јавија бројни обожаватели на поп-ѕвездата кои и дадоа комплименти.

„Така, хејтерите се небитни, преубава си“, „Жена змеј, никој ништо не ти може“, „Јецо, преубава си“…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris