КАРЛЕУША ПРИЗНА ДЕКА КУПУВА НА РАСПРОДАЖБА: „Одам на модни ревии во облека од 10 evra, не би поверувале“

22 ноември, 20210
Jelena-Karleusa

Јелена Карлеуша, една од најдобрo облечените пејачки на естрадата, откри колку чинат некои комбинации на облека кои сме ги виделе на телевизија.

Пејачката Јелена Карлеуша е позната како една од најдобро облечените пејачки во регионот, а познато е дека троши луди пари на „крпчиња“.

Таа често спомнува дека ја копираат големи светски ѕвезди, а само некои од нив се Ким Кардашијан и Аријана Гранде.

Иако во плакарот има партали вредни неколку илјади евра, Јелена откри дека купува работи од 500 и 1.000 денари!

„Го следам она што го објавуваат светските дизајнери, нови колекции за сите сезони. Модата е мое хоби, страсна сум околу тоа. Го можам тоа и имам среќа што имам добар вкус. Носев работи во Гранд за буквално 500, 1.000 денари, кои ги купувам на попуст. Потоа земам ножици, игла и конец, сечам, закачувам, ставам ремен, сандали и секогаш добивам најмногу лајкови за најевтините работи“, изјави пејачката.

Погледнете ги најпознатите комбинации на облека на Јелена:

Jelena-Karleusa (1)
Jelena-Karleusa (1)
dusko-tosic-jelena-karleusa
PXL_050921_34459770
PXL_050921_34459713
Jelena-Karleusa
Jelena-Karleusa (3)
Jelena-Karleusa (2)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris