КАТАРИНА ГРУЈИЌ ДУРИ ПРЕД ПОРАЃАЊЕТО ГО ПОКАЖА СВОЈОТ ТРУДНИЧКИ СТОМАК! Пејачката блесна на инстаграм со БРУТАЛНИ фотографии! (ФОТО)

29 ноември, 20210
2539373_katarina-grujic-2_ls

Бремената пејачка Катарина Грујиќ е посреќна од било кога. Таа и нејзиниот сопруг, фудбалерот Марко Гобељиќ за неколку недели ќе се остварат во улогата на родители.

Се е подготвено за доаѓањето на бебето, а заљубениот пар со нетрпение го очекува денот кога нивното семејство ќе стане побогато за уште еден член.

Пејачката неодамна откри дека на свет доаѓа девојче.

– Во декември ќе имаме девојче, а ќе се вика Катја – изјави за српските медиуми пресреќната Катарина која реши да се повлече од јавноста и бременоста да ја помине одморајќи, опкружена со луѓе кои ја сакаат.

Пејачката откри дека полека влегува во деветтиот месец од бременоста на својот профил на „Инстаграм“ објавувајќи сет од најновите фотографии на модниот фотограф Миомир Милиќ.

Screenshot 2021-11-29 214615
Screenshot 2021-11-29 214557
Screenshot 2021-11-29 214536

Таа покрај фотографиите напиша: „Жена, мајка, кралица“.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris