Класично сако како комплетен моден хит: 5 комбинации на облека кои ѝ одговараат на секоја дама

28 ноември, 20210
Screenshot_1

Ова обично парче облека можете да го носите цела година, под капут, наместо јакна, на свеченост, на работа, на кафе со пријателите.

 

Иако порано важеше за машка облека, па низ мали врати влегуваше во женските гардероби, но како деловно парче, денес сакото стана дел од секојдневниот стајлинг и кај двата пола.

 

Ако сакате да се почестите, а не можете да одлучите што, сакото е секогаш добра идеја. Ова обично парче облека можете да го носите цела година, под капут, наместо јакна, на свеченост, на работа, на кафе со пријателите.

 

  1. Оверсајз сако

  1. Карирано сиво

  1. Сако со дуксер

  1. Долго сако со пруги

  1. Сако во две бои

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris