Кои хороскопски знаци ќе почувствуваат ЉУБОВНА МАГИЈА за време на празниците?

30 ноември, 20210
4bb50f83f02de6c44e029147376fb98929f61767

Бик – очекувајте го неочекуваното!

Како што се наближува крајот на годината и доаѓаат празниците, така времето отчукува кај вас… Универзумот ви го носи најубавиот љубовен цвет! Очекувате луѓето да се заљубат и луда љубов која сигурно ќе прерасне во сериозна врска која ќе биде крунисана со брак. Љубовта е таа што ќе ве тргне од земја, Бик, а тоа е многу тешко во вашиот случај! Уживајте и прегрнете го овој декември.

Веќе можете да ги слушате црковните ѕвона во вашите уши.
И тоа е така, не сте погрешиле. Месецот декември ви подготвува големо љубовно изненадување. Љубовта за која пишувале поетите, љубовта од која кожата трне, љубовта што другите остро ја шепотат. Тоа е љубовта која сите ја посакуваме и ќе ви се оствари! Од вас ништо не се бара, само треба да се опуштите и да земете длабок здив од магијата на универзумот!

Лав – без разлика дали сте слободни или зафатени, љубовта ве следи!

Голема страст, силна. Целата 2021 година ви беше доста тешка, но затоа вселената се погрижи да ви го подари најубавиот љубовен подарок за празниците. Доколку сте во емотивна врска доживувате буквално нова љубов со стар партнер. Доколку сте слободни, големата љубов ја сретнувате на местото каде што најмалку очекувате. Ќе биде тоа трепкање во секунда и ќе се препознаете!

Љубовната магија веќе им се случува на Рибите!

За некои припадници на знакот Рибите веќе почнаа и за некои ќе започне, и во двата случаи магијата ќе ве следи во 2022 година. Тоа е година која ќе го одбележи вашиот љубовен живот. Вие сте целосно разбудена личност која секако задржала дел од вашата имагинација и токму таков љубовен партнер се појавува во вашиот живот. Единственото нешто што треба да се нагласи е дека сега сте „деца на љубовната среќа“ и дека 2022 година е година на љубовта за вас!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris