Комбинација која НИКОЈ НИКОГАШ НЕ ТРЕБА да ја копира: Лана Дел Реј во најлошото издание за црвениот тепих во кое досега сме ја виделе!

7 декември, 20210
332081_lanadelrejprofimedia0646431206_ff (1)

Викендов во Лос Анџелес се одржа собир организиран од магазинот Variety во чест на изведувачите кои привлекоа најголемо внимание оваа година со своите песни, како Лил Нас, Били Ајлиш и Оливија Родриго, додека наградата Декада ја доби Елизабет Вулриџ Грант, попозната како Лана Дел Реј, во чест на нејзиниот сингл Video Games од 2011 година.

Кантавторот пристигна на црвениот тепих во многу необично издание, кое многу модни списанија го оценија како – сериозно промашување.

<p>Američka pevačica odlučila se za retro izgled u duhu sedamdesetih kada se spremala za čuveni Branč hitmejkera magazina <em>Variety</em>, a ako pitate modne znalce — mogla je još malo da se pozabavi svojim izgledom</p>

Таа избра светло зелен фустан со деколте – модел со мини должина кој на прв поглед изгледа како комбинација од мини здолниште и горен дел од бикини, а е изработен од многу тенок материјал. Покрај тоа, Лана носеше чизми до колена во превртена кожа, во беж нијанса, а изборот падна на чевли со тенки потпетици и шпиц во стил. Дали мислите дека овие две парчиња во духот на седумдесеттите не се согласуваат баш? Лана тогаш има уште поголемо изненадување за вас: црна полуспортска јакна со логото на DNC.

<p>Američka pevačica odlučila se za retro izgled u duhu sedamdesetih kada se spremala za čuveni Branč hitmejkera magazina <em>Variety</em>, a ako pitate modne znalce — mogla je još malo da se pozabavi svojim izgledom</p>

Оваа комбинација не придонесе за целосен впечаток, а покрај тоа, мини фустанот со високи чизми визуелно ја скрати фигурата на познатата поп ѕвезда, а дополнително пропадна заради барем два броја поголемата јакна.

Како и да е стилизирана, Лана дел Реј ја доби наградата на декадата за нејзиниот придонес во поп/алтернативната музика, а нејзиниот успех го препиша на продуцентите кои ја „откриле“.

<p>Američka pevačica odlučila se za retro izgled u duhu sedamdesetih kada se spremala za čuveni Branč hitmejkera magazina <em>Variety</em>, a ako pitate modne znalce — mogla je još malo da se pozabavi svojim izgledom</p>

– Додека работев во ресторан и живеев во парк со приколки, ми договорија договор за девет илјади долари. Бен го направи тоа за еден час, а потоа ме одведе во Лондон следниот ден, да живеам со него. За една година ја напишав Video Games и бев подготвена да снимам квалитетни албуми, бев подготвена да снимам многу албуми – изјави Лана.

<p>Američka pevačica odlučila se za retro izgled u duhu sedamdesetih kada se spremala za čuveni Branč hitmejkera magazina <em>Variety</em>, a ako pitate modne znalce — mogla je još malo da se pozabavi svojim izgledom</p>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris