Леваците се подобри во кревет

27 ноември, 20210
Screenshot_14

Научниците сè уште немаат одговор на прашањето зошто леваците се позадоволни со сексот, но се претпоставува дека одговорот е фактот дека тие едноставно, во итен случај, се многу поимагинативни.

 

Научниците сѐ уште немаат одговор на прашањето зошто леваците се позадоволни од сексот

 

Новото истражување носи многу интересни резултати кои ќе ги воодушеват сите леваците.

 

Имено, бројките се јасни и покажуваат дека леваците, во споредба со деснаците, уживаат во подобар секс.

 

Животот за леваците понекогаш може да биде доста комплициран, а секојдневното справување во свет првенствено подреден на денсаците не е секогаш лесно.

 

Сепак, во еден сегмент ги победија деснаците, а тоа е сексот.

 

Според едно неодамнешно истражување, леваците се дури 71 отсто позадоволни од сексот отколку деснаците. Студијата опфатила 10.000 испитаници, од кои дури 86 отсто од леваците изјавиле дека се исклучително задоволни од својот сексуален живот наспроти само 15 отсто од деснаците.

 

Научниците се уште немаат одговор на прашањето зошто леваците се позадоволни од сексот, но се претпоставува дека одговорот е фактот дека тие едноставно, во итен случај, се многу поимагинативни.

 

И додека светот е подложен на деснаците, како што се играње видео игри или отворање конзерви, леваците се принудени да усовршуваат други вештини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris