Лепа Брена и Боба слават Архангел Михаил, а еве како изгледа ТПРЕЗАТА! (ФОТО)

21 ноември, 20210
366686_brena_f

Верниците го слават Архангел Михаил, а познатата двојка Боба Живојиновиќ и Лепа Брена подготвуваат богата трпеза, која ја покажа и нивниот син Виктор.

Виктор на социјалните мрежи објави видео од подготовките за славата, како и процесот на правење на сармата, во кој и помогна и пријателката на неговата мајка.

Лепа Брена и Боба Живојиновиќ чекаат гости со жито и вино, а подготвена е и традиционална торта, додека во нивната вила може да се видат икони.

– Традицијата продолжува – напиша Живојиновиќ со фотографија од сарма на Инстаграм, а многумина му честитаа во коментарите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris