НАТАША БЕКВАЛАЦ БЛЕСНА ВО БЕЛА КОМБИНАЦИЈА: Само ташната вреди 28.000 денари!

7 декември, 20210
42a7d6ade4eff3344cd4689a6724e45c78a95e19

Популарната пејачка Наташа Беквалац одржа прес-конференција по повод новогодишниот настап во главниот град на Србија, а нејзиниот изглед ги остави сите без здив.

Убавата Ната се појави расположена и возбудена поради претстојните настани, блесна во долго бело палто и слична ролка и панталони (популарните ѕвонарки).

Она што го привлече вниманието на сите е необичната шестоаголна чанта која чини 28 илјади денари!

Белата боја ја истакна софистицираната шминка со која ги нагласи очите. На главата имаше внимателно обликувана пунџа каква што досега не сме виделе.

На нозете носеше сандали со сребрени светки, кои дојдоа до израз дури кога седна.

А што им кажа на новинарите на Nportal, прочитајте во продолжение:

Што би посакале за себе во 2022 година?
– Оваа претходна година не беше за посакување. Во 2022 година сакам да бидам смирена, не ми е меѓу желбите да се заљубам.

Дали имате дечко?
-Немам момче три ипол години и не ја знам причината за тоа.

Дали сакате да се заљубите во 2022 година?
– Не можам да кажам дека посакувам, не сум расположена за тоа. Единственото нешто што можам да направам е да каснам некој маж.

Што мислите, како би реагирале ако донесете момче дома да се запознае со ќерките?
– Најмногу ги носев сопрузите (се смее), ја прескокнав таа фаза на запознавање со дечко ми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris