НЕ ЗАБОРАВААТ, САМО ЧЕКААТ ВРЕМЕ ЗА ОДМАЗДА: Четирите најголеми злопамтила во хороскопот

29 ноември, 20210
Screenshot_7

За нив не вреди она „простувам, но не заборавам“. Тие ниту простуваат, ниту забораваат.

 

Астролозите велат дека овие четири хороскопски знаци се најголемите злопамтила.

 

Кои се тие?

 

Бик

На Биковите им е тешко да ги изразуваат своите емоции, но откако ќе го направат тоа сметаат дека не смеете да ја изневерите нивната доверба. Ако ги повредите или изневерите, тоа ќе го помнат засекогаш и никогаш нема да ви простат.

 

Рак

Раковите се многу нежни и чувствителни, па затоа се и многу големи злопамтила. Ако некој се игра со нивните емоции, никогаш нема да му го простат тоа.

 

Скорпија

Скорпиите се најголемите злопамтила. Ако ве сакаат, ќе направат сè за вас, но ако ги повредите – подобро внимавајте бидејќи никогаш нема да го заборават тоа.

 

Јарец

Јарците сакаат да живеат позитивен живот и без стрес, па доколку успеете да ги изнервирате и сакате да се расправате со нив – никогаш нема да ви простат и ќе си заминат од вашиот живот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris