Новите проѕирни чизми на Карлеуша со сребрени детали се лудило, а цената е „ситница“

27 ноември, 20210
PETA-Jelena-Karleusa-Pelz-clean-2018-06-1600

ЈК на својот Инстаграм профил објави видео каде од кутијата вади нов пар D&G потпетици, а нивниот изглед е само за смели дами

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша се пофали со новите чизми кои се вистински предизвик, но и моден хит оваа сезона.

Сосема различни, проѕирни, со сребрени детали и цирконски натпис на брендот, се чизмите кои Јелена им ги покажа на своите следбеници.

Карлеуша е позната по тоа што е една од ретките јавни личности на регионалната сцена која знае да претстави вакви впечатливи модни парчиња.

jelena-karleusa02-n-830x0
jelena-karleusa03-n-830x0
jelena-karleusa01-n-830x0

И овој пат пејачката избра бренд за кој е потребно да се издвои голема сума на пари, а цената на овие чизми е околу 60 000 денари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris