„ОВА Е МАЛТРЕТИРАЊЕ И МОБИНГ“ Марија Шерифовиќ на РАБ НА НЕРВЕН ЛОМ, сними се и објави: Сега и никогаш повеќе

7 декември, 20210
Screenshot 2021-12-07 133802

Иако оваа задача и зададе многу главоболки, на крајот се испадна како што треба.

Марија Шерифовиќ често споделува детали од приватниот живот со своите следбеници на Јутјуб, а сега им се пофали со првото славско лепче за славата на нејзината мајка Верица, која се ближи. Марија по наговор на мајка си решила да се испроба како домаќинка.

Ова е малтретирање и мобинг, луѓе мои! За ова ви треба многу трпение, време, многу е опипливо. Сигурна сум дека и таа не прави вака, туку дека ме малтретира – се пожали Марија додека го месеше тестото во, како што рече, „нејзината кујна од 2 квадрати“.

Марија цело време плачеше – се жалеше дека ќе добие воспаление на мускулите, дека дошла до раб на „нервен слом“, а мајка и цело време и помагаше и ја смируваше.

Сега го направив ова и никогаш повеќе – извика во еден момент, но на крајот сè испадна како што треба, па дури и мајката Верица, на прашањето на нејзината ќерка за прв пат како испадна, рече:

– Ма, феноменално!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris