ПОЛИЦИЈА УПАДНА ВО СТАНОТ НА ПОПУЛАРНИОТ ПЕЈАЧ! Велеа дека има СОБА ЗА СИЛУВАЊЕ, а еве што зеле од ВИЛАТА

30 ноември, 20210
501970_ap_f

Полицијата ја претресува вилата на контроверзниот музичар Мерлин Менсон по бројните обвинувања за сексуално злоставување

Полицијата во Лос Анџелес упаднала во неговата вила. Иако Менсон во тој момент не бил дома, тие ги земале сите технолошки уреди на кои евентуално нешто можело да биде снимено.

Да се потсетиме, многу луѓе сведочеа против музичарот, а во едно сведочење беше објавено дека имал „соба за силување“.

Менсон, чие вистинско име е Брајан Ворнер, е обвинет од повеќе од 15 жени за сексуално и физичко злоставување.

– Прво ја опиша собата како „многу кул“, а подоцна ја опиша како крајно казнена. Прво се бориш, но тој во тоа уживаше. Научив да не се борам, за да не му пружам задоволство, само ќе отпловев во мислите. Кога врескав, немаше никој да чуе – изјавила девојката Ешли Морган Смитлајн.

Станот на Менсон е опишан како мрачен со понографска содржина во која мебелот е црн.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris