ПРИРОДНА УБАВИНА! Оваа актерка сѐ уште плени со својот изглед!

30 ноември, 20210
Screenshot_4

Холивудската актерка Сандра Булок продолжува да плени со својот изглед и покрај нејзините години

 

Сандра е една од оние безвременски убавици кои се вечно млади со својот лик.

 

Како што е познато, актерката никогаш не била подложена на естетска операција, а секогаш негувала природен изглед.

Погледнете ја оваа убавица ОВДЕ

Сандра стана популарна ширум Светот благодарение на филмот „Брзина“ (1994) во кој глумеше со Кијану Ривс, а позната е и по улогите во романтични комедии.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris