ПРИСТИГНУВААТ ПАРИ ЗА 4 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ! Еве кој ќе се ОПАРИ до 12ти ДЕКЕМВРИ

4 декември, 20210
503583_money-g4ca003c70-1920_f

Астролозите се согласуваат дека некои хороскопски знаци финансиски ќе имаат повеќе среќа од другите

Доколку се прашувате како ви се ѕвездите наклонети за пари до 12 декември, тогаш треба да знаете дека ќе профитираат Стрелците, Скорпијата, Вагата и Лавот!

СТРЕЛЕЦ – Започна вашиот омилен период од годината, кога не само што го славите роденденот, туку и ѕвездите ви носат можност да заблескате на сите полиња. Ве очекува понуда за подобро платена работа, а исто така под влијание на Венера пристигнуваат подароци на друго поле.

ВАГА – Марс почна да прави и добри аспекти, па ќе можете да добиете повеќе пари! Со посредство на Скорпијата можете дополнително да заработите. Можно е да влезете во ново деловно партнерство.

ЛАВ – Финансиската состојба конечно ви се подобрува! Од еден Стрелец ќе слушнете одлични вести за парите. Доколку се занимавате со угостителство, заработката е загарантирана.

СКОРПИЈА – Планетите во Стрелец ви носат пари од два извора! Не треба да се грижите за парите, но внимавајте да не ве ограбат!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris