ПРИСТИГНУВА МЛАДА МЕСЕЧИНА ВО СТРЕЛЕЦ! ПОДГОТВУВАЊЕ ЗА ЗАТЕМНУВАЊЕ- 4 и 5 декември се КЛУЧНИ ДАТУМИ – подгответе се за НЕОЧЕКУВАНИ ПРОМЕНИ

30 ноември, 20210
Screenshot_5

Неделата што е пред нас е во знакот на големи промени, бидејќи на 4 декември нѐ очекува новата Месечина во Стрелец, а следниот ден, на 5 декември, затемнувањето на Сонцето во истиот знак

 

Младата Месечина сама по себе е предизвикувачки психолошки аспект, кој во комбинација со затемнувањето на Сонцето во истиот знак ќе укаже на судбоносни промени.

 

Младата Месечина во Стрелец ќе направи аспект со Меркур, па ќе донесе засилена комуникација, провокативни разговори, вести кои не ги очекувавме …

 

Едно е сигурно, подгответе се за неочекуваното… На психолошки план ќе имаме викенд кој носи стрес и нервоза, па фрустрациите ќе се засилат.

 

Младата Месечина во Стрелец најтешко ќе им падне на Стрелец, Девица, Риби и Близнаци.

 

Со Стрелец промените ќе бидат сеопфатни бидејќи затемнувањето и овој настан се случуваат во нивниот знак, па сите настани ќе бидат од личен карактер. Не е исклучено Стрелците да донесат одлуки кои засекогаш ќе им го променат животот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris