Решете се од ГЛАВОБОЛКИТЕ за час: Доктор Адам открива што треба да направите ако ве здоболи глава!

1 декември, 20210
5628_pexels-keira-burton-6624293_f

Поради неговите неверојатни совети, доктор Адам успеа да собере повеќе од милион фанови на социјалната мрежа TikTok, а неговиот најнов совет како да се ослободите од главоболката за само неколку минути стана хит!

Имено, докторот истакнува дека од овие непријатности можете да се ослободите на лесен и брз начин, доколку масирате еден дел од лицето.

Сè што треба да направите е да ја масирате слепоочницата со прстот, правејќи помали кругови спротивно од стрелките на часовникот, а главоболката треба да престане за само неколку минути.

@seethemedlife

I use this on myself all the time

♬ original sound – Dr. Adam Goodcoff

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris