САМО РЕДИ ДЕСТИНАЦИИ! ДАРА БУБАМАРА ОТПАТУВА ВО ГРАДОТ НА СВЕТЛИНАТА: За едно парче облека дала ИЛЈАДНИЦИ И ИЛЈАДНИЦИ ЕВРА!

21 ноември, 20210
1027893_ssc_ls

Еве за што се работи

Пејачката Дара Бубамара отпатува во Париз каде секојдневно ужива во луксуз. Таму решила да се почести нова гардероба, а пред се да купи новогодишна тоалета која ја нашла на интернет, а за неа издвоила дури 5.500 евра.

– Дара целосно полуде по тесниот краток црн фустан со кристали од дизајнерската модна куќа „Ив Сен Лоран“, кој чини неверојатни 5.500 евра! Бидејќи во Париз постои бутик на овој реномиран моден бренд, а бидејќи дефинитивно планирала да отпатува поради приватни обврски во градот во кој некогаш живееше со поранешниот сопруг и синот, реши да го спои убавото и корисното – изјави извор близок на новосадската пејачка.Dara Bubamara

Таа е во градот на светлината со својот наследник, а наскоро ќе се врати во Србија.

– Покрај тоа што отпатува во Париз поради скапата тоалета, мораше да го обнови и нејзиниот и пасошот на Коста, со оглед на тоа дека тој е роден таму и е француски државјанин – рекол изворот.

– Уживам во градот каде што живеев. Што се однесува до шопингот, тука е секогаш супер, така што и овој пат не очекувам ништо помалку – низ смеа рекла Дара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris