САМО ЧИПКА НА НЕА! Цеца ги изненади сите со својот изглед, ГИ ИСТАКНА АТРИБУТИТЕ ПА ЈА РАЗГОРЕ ФАНТАЗИЈАТА на многумина!

29 ноември, 20210
Screenshot_6

Ја запали публиката со својот настап и убавиот изглед!

 

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ настапи во Шведска, а нејзиниот изглед привлече големо внимание како кај присутните така и на Инстаграм.

 

Имено, таа на својата приказна објави видео во кое се појави во елегантен фустан од тантела, кој на некои делови е проѕирен, како и длабок шлиц кој ги истакна нејзините нозе.

Инаку, Цеца е многу внимателна на својот изглед, а многумина коментираат дека линијата ја довела до совршенство последните месеци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris