САНДРА БУЛОК одлична и во шестата деценија: Актерка облече костум во боја кој се повеќе ќе го гледаме (ФОТО)

25 ноември, 20210
59760e1adbea7e473462401206b55a5fe5519ebe

Сандра Булок избра интересна тоалета за да се појави во шоуто.

Актерката Сандра Булок неодамна гостуваше во емисијата „Џими Кимел Лајв“ каде доаѓаат многу холивудски ѕвезди.

Доаѓајќи во студио, таа е фотографирана во интересно виолетово издание.

Елегантната Сандра Булок

Сандра за таа пригода се одлучи за костум. Костумот во последно време го избираат многу познати личности, а без него ретко која ревија може да помине.

Она што е интересно за оделото на Сандра е тоа што е виолетово и изработено од кадифе. Ногавиците се сега традиционално широки, а сакото е подолго. Лежерниот, а воедно и елегантен крој одлично и прилега на актерката и ја истакнува нејзината витка линија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris