Северина објави нова фотографија во провокативен фустан на дестинација од бајките, а оваа сцена ги полуде нејзините фанови (ФОТО)

27 ноември, 20210
Screenshot_13

Северина на Инстаграм сподели уште една фотографија од Малдивите и доби комплименти од следбениците.

 

На повеќе од шест илјади луѓе им се допаднала фотографијата за околу 15 минути.

„Голем син и црвен фустан“, напишала таа во описот на објавата.

 

Коментарите го фалат нејзиниот изглед.

 

„Убава“, „Сјае како сонце“, „Леле!“ – пишуваат во коментарите.

 

За потсетување, Северина веќе неколку дена е на Малдивите, а со обожавателите често споделува фотографии од одморот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris