СЕВЕРИНА СПОДЕЛИ ШЕГА НА СВОЈА СМЕТКА: Нејзината љубов кон Малдивите ја исмеваат на социјалните мрежи, но тоа очигледно не ѝ пречи!

29 ноември, 20210
Screenshot_8

Дури и птиците на гранките знаат за големата љубов на Северина и Малдивите – последниве години пејачката изгледа нестрплива да лета до идиличниот архипелаг каде редовно ги полни батериите, а следбениците на Инстаграм ги забавува со мали модни едиторијали.

 

Таму патуваше со поранешниот сопруг Игор Којиќ, но архипелагот ѝ остана драг и по разводот. Сепак, не е познато дали таа постојано патува таму или објавува фотографии со задоцнување и остава впечаток дека тоа е нејзиниот „втор дом“.

Пријателката на Северина, Маријана Мариновиќ објави „мем“ на Инстаграм, кој со денови кружи на социјалните мрежи. На него се гледа црна позадина и натпис „Ова сум јас на Малдиви, сега е ноќ“. Пејачката ја сподели објавата на Маријана и покажа дека знае да се пошегува на своја сметка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris