СКАНДАЛ ОД СВЕТСКИ РАМКИ! Српската мајка не дојде на комеморацијата на Марина Туцаковиќ

24 ноември, 20210
Screenshot_9

На комеморацијата за Марина Туцаковиќ присуствуваше цела естрада

 

Меѓу нив: Јована и Жељко Јоксимовиќ, Драгана Мирковиќ, Ана Николиќ, Гога Секулиќ и многу други. Сите забележаа дека недостига една од најголемите звезди со кои Марина соработуваше, Светлана Ражнатовиќ Цеца.

 

Цеца се прости од својата Марина на погребот кој беше одржан на 29 Септември, но токму тогаш се најде во непријатна ситуација кога синот на Марина не и дозволи на неа, Милан Калиниќ и Саша Матиќ да се доближат до гробното место. Па е логично дека Цеца избегнува да доживее ваков стрес уште еднаш, поради што одлучи дека е најдобро да не се појавува денес на овој важен настан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris