„ТИ СИ ХИСТЕРИЧНА И ЛУДА! Цеца направи ХАОС на снимањето на ЅГ, имаше конфликт со Шерифовиќ – се работи за САБОТАЖА

25 ноември, 20210
Screenshot_1

Драма во студиото

Во најавата за новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“, која ќе се емитува во сабота, прикажан е конфликт меѓу Цеца Ражнатовиќ и Марија Шерифовиќ, кои не можат да се договорат за гласовите што ги добила кандидатката од тимот на Цеца.

 

Оваа сабота стартува вториот круг на „Ѕвездите на Гранд“, а на самиот почеток на истиот дојде до конфликт меѓу членовите на жирито.

 

Марија во еден момент почнала да ѝ вика на Вики Миљковиќ, па Цеца ѝ замерила што го повишила гласот.

 

„Ти си луда и хистерична, ми урлаш, оглувев“, ѝ рекла Цеца на Марија.

 

– Виолета е ненормална – одговорила Шерифовиќ.

 

„Ќути“, одговори Цеца.

 

Ражнатовиќ потоа ја прекори Марија што не ѝ дала глас на нејзината кандидатта.

 

-Имам прашање до Марија, ти ѝ рече на оваа девојка дека пее глупаво, неразбирливо, и ѝ даде глас, а на мојата кандидатка не ѝ даде глас, а таа не пееше глупаво. Објасни ми кои се тие неправди? Цеца ја праша Марија.

 

– Не ѝ дадов глас затоа што сте ѝ дале погрешни песни – одговори Шерифовиќ.

 

Повеќе детали погледнете во видеото.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris