Црвената никогаш не излегува од мода: 3 комбинации во кои ќе доминирате

24 ноември, 20210
Screenshot_5

Црвената боја е боја на љубовта, огнот и моќта

Трендовите доаѓаат и си одат и се менуваат речиси секој месец, но црвената боја со години цврсто го држи своето место меѓу првите 10 најдоминантни бои.

Речиси и да нема жена која не ја сака црвената боја, но истото важи и за мажите, за што сведочат некои истражувања. Познато е дека мажите повеќе ги привлекува дама која носи барем црвен кармин или лак за нокти.

Оваа боја станува ултра популарна кога се наближуваат новогодишните празници, па погледнете на време како можете да ја комбинирате оваа боја:

Непогрешлива комбинација

 

Во црвено од глава до пети

Џемпер-фустан и длабоки чизми

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris