ЈА ШОКИРАШЕ ЈАВНОСТА Станија објави фотографија без долна облека, интернетот гори од коментари!

4 декември, 20210
Screenshot 2021-12-04 213543

Отиде чекор понатаму!

Станија Добројевиќ ги шокираше фановите со објава на својот Инстаграм профил. Старлетата редовно ги споделува своите разголени слики на својот Инстаграм профил, а поседува и профил на Onlyfans.

Општо познато е дека старлетата се фали со своето тело, бидејќи е една од најзгодните девојки на естрадата, а сега ги шокираше фановите со слика од теретана на која јасно се гледа дека не носи долна облека.

Станија сакаше да се пофали со напредокот што го постигнала во теретана, па сними видео од стомачните, а потоа малку ги спушти хеланките. Во еден момент можеше да испадне „се“, но за старлетата ни тоа не би било проблем.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris