ЌЕРКАТА НА ГОЦА ТРЖАН ПОЧНА ДА ПРАВИ ПРОБЛЕМИ: Пејачката се грижи да не тргне по лош пат, па постојано го прави ОВА?!

30 ноември, 20210
1040611_2299079-gocatrzan-ff_ls

Влезе во пубертет!

Гоца Тржан никогаш не криела дека повремено има проблеми со својата ќерка. И додека Гоца се придржува до строгите принципи, кога станува збор за воспитувањето на нејзината ќерка, Лена, која минува низ пубертет и моментално е во бунтовничка фаза, се почесто и задава главоболки.

– Гоца вели дека и таа била језива како мала, но и дека Лена претерува – зборува за односот на Гоца и Лена добро упатен извор за „Скандал!“.

Goca Tržan

-Почна да и одговара и на неа и на Раша. Не ги слуша, се заклучува во својата соба и е во свој свет. Гоца одвреме-навреме и го бара телефонот, сака да има увид и да и е на око, но дури тогаш пружа отпор. Таа е бунтовна и темпераментна, впрочем иста е како мајка и, и Гоца е свесна за тоа. Важно и е само да внимава и да не тргне по лош пат – вели изворот и заклучува:

– Свесна е дека е во тинејџерски години и дека мора да помине низ тоа, но нема да ја остави да прави што сака.

Борбата на Гоца Тржан и понатаму оди во добра насока, бидејќи кога ќе стивнат страстите, Лена и таа се уште имаат хармоничен однос, а сите проблеми ги решаваат со разговор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris