Ќерката на Жељко Јоксимовиќ позираше БЕЗ ШМИНКА: Мина ги воодушеви сите со својата природна убавина (ФОТО)

6 декември, 20210
Zeljko-i-Mina-Joksimovic

Не сме навикнати да ја гледаме во вакво издание

Мина Јоксимовиќ, ќерката на пејачот Жељко Јоксимовиќ, не се појавува често во јавноста, но затоа е многу активна на социјалните мрежи.

Таа често споделува фотографии и снимки со своите следбеници, а за својот изглед добива само комплименти.

Мина често ја гледаме во атрактивни изданија кои особено го привлекуваат вниманието на посилниот пол, а сега таа ги изненади сите со својата објава.

Имено, таа позираше без трошка шминка и ја истакна својата природна убавина која наиде на многу позитивни коментари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris