Џулија Робертс објави ретка фотографија и трогателна порака за 17-тиот роденден на близнаците

1 декември, 20210
julia-roberts-830x0

– 17 најслатки години од животот – напишала покрај фотографијата со близнаците додека се уште биле бебиња.

Џулија Робертс го прослави седумнаесеттиот роденден на близнаците, ќерката Хејзел и синот Пино.

Таа на своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм им се обрати со емотивни зборови кои ги напиша под фотографијата:

– 17 најслатки години од животот – напиша покрај фотографијата со близнаците кога се уште биле бебиња.

Обожавателите беа воодушевени од оваа фотографија бидејќи актерката ретко објавува семејни фотографии.

Џулија ги доби близнаците со режисерот Даниел Модер со кој го има и 14-годишниот син Хенри. И тој со емотивна фотографија го одбележа нивниот роденден.

„Ви благодарам што ми помогнавте во татковството“, напиша тој покрај фотографијата направена на појадок. Инаку, Модер и Џулија се во брак од 2002 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris