Month: м.г

dreamstime-m-169752649.jpg
Додека во неколку наврати пишувавме за тоа што не треба никако да се разговара на првиот состанок и кои прашања треба строго да ги избегнувате, овој пат ви споделуваме кои прашања ите како треба да ги поставите на првиот ссотанок. Можеби ќе помислите дека го имате целото време пред себе за да се запознаете подобро, […]

Screenshot_11-2.png
Сестрата на славниот творец Џани Вераче – Донатела Версаче, привлекува големо внимание откако се појави на јавната сцена – и поради работата што ја работи, бројните пороци и скандали и поради изгледот. За да ја задржи својата младост што е можно подолго, таа легна под нож безброј пати, па повеќе не личи на девојката што […]

439256_majka_f.jpg
Овој тест ќе ви помогне да погледнете малку подлабоко во себе и да откриете некои работи за кои можеби не сте биле свесни Илустрацијата покажува две жени кои седат една спроти друга. Во средина е дете во безгрижна игра на подот. Погледнете внимателно во таа сцена и обидете се да одговорите – која од жените […]

Annotation-2020-08-07-234307-e1596836627413.png
Ако никогаш не поставите граници и го задоволувате вашиот партнер во апсолутно сè, лесно може да се искористи вашата љубезност и дарежливост и да останете прегазени. Држете до него / неа, но и до себе. Некои од работите што можат сериозно да ја нарушат, па дури и да ја уништат, најсилната врска на прв поглед […]

464173_screenshot-2_f.jpg
Гоца Божиновска неодамна стана баба, а пејачката откри дека нејзиниот син Мирко Шијан одлично се снаоѓа во улогата на татко. – Одлично ми оди во улогата на баба. Зборуваа за сѐ и сешто за Мирко, и дека тој ќе биде проблематичен и дека нема да може да се справи во улогата на татко, но тој […]

profimedia-0622452802.jpg
Најмалку 60 проценти од луѓето се соочуваат со овој проблем Грчеви во нозете обично се јавуваат во текот на ноќта, кога го нарушуваат нашиот сон. Оваа состојба се јавува кај дури 60 проценти од луѓето и може да биде прилично непријатна. Не ги истегнувате мускулите Некои истражувачи тврдат дека виновен е модерниот начин на живот. […]

megan-fox-830x0-1.jpg
Со провокативен топ, Меган го проследи актуелниот тренд на облека со необични изрези Актерката Меган Фокс (35) беше видена на улиците во Лос Анџелес во неверојатна комбинација. Убавата актерка наводно отишла да посети некоја пријателка, а нејзиниот стајлинг ги привлече погледите на речиси сите минувачи. Таа носеше тексас фармерки, тексас јакна и неонски зелен топ, […]

537b6107f653fe6824220c6803eff6552cf74245.jpg
Дали мислите дека постои само еден вистински фокус на машкото и женското тело? Па, не баш. На прашањето да го оценат нивото на возбуда за различни делови на телото, и мажите и жените понудија изненадувачка разновидност на ерогени зони, според неодамнешното истражување во списанието Кортек. Истражувачите анкетирале 793 мажи и жени вработени низ колеџи во […]

Screenshot-2021-08-31-175902.png
Тој се уште е вистински заводник Холивудскиот актер Ричард Гир денеска го слави својот 72 -ри роденден, а неговата успешна кариера трае со децении. Тој стана познат со реализацијата на „Офицер и господин“ во 1982 година, и од тој момент, неговата кариера се движи само во нагорна траекторија. Следуваа романтичните комедии, по кои денес е […]

Screenshot-2021-08-31-173514.png
Го обожаваат сексот 1. Скорпија Скорпиите имаат поголем сексуален апетит од сите други знаци. Нивната жестока и страсна личност е видлива во сите аспекти на животот, особено во спалната соба. Сексот со неа е секогаш возбудлив, најмногу затоа што сака да пробува нови работи. Се што треба да направите е да се насмеете на одреден […]

145638_dva-i-po_f.jpg
Sвездата од „Два и пол мажи“ Ангус Џонс е фатен во речиси непрепознатливо издание со неуредна брада и потполно бос Ангус е сликан како шета низ Лос Анџелес бос. Ѕвездата од серијата „Два и пол мажи“ е снимен со густа брада и црна капа на главата. So this is what that kid from #TwoAndAHalfMen looks […]

Screenshot-2021-08-31-161756.png
Есента полека се приближува, и со првите капки дожд, доаѓаат потешкотиите во изборот на соодветни обувки. Едноставно е: набавете пчелин восок. Премачкајте ги чевлите со оваа смеса и оставете да се впие и исуши, а потоа избришете го вишокот со салфетка и подготвени сте за дождлив ден. Трикот функционира и кога станува збор за платнени […]

igor.png
„Каков народ – таква држава“ – вели една позната поговорка, ама дали е баш така, никој не е до крај сигурен во кажаното?! Точно е дека власта си ја бира народот, ама кај нас мора да има некој скриен парадокс, некоја латентна фалинка, штом 30 години вака ни оди како што ни оди со државата, […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi