3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ ЗА ВИКЕНД ГО МЕНУВААТ ЖИВОТОТ ОД КОРЕН! Се ослободуваат од минатото и ПОГРЕШНИТЕ луѓе, конечно ја отвораат вратата на среќата!

3 декември, 20210
1042251_profimedia0627593057_ls

Младата Месечина во Стрелец и затемнувањето на Сонцето, според хороскопот, ќе означат период на големи промени за три знаци и тоа Овен, Близнаци и Стрелец!

 

Овен

 

Младата месечина и затемнувањето на сонцето ќе ви го одбележат периодот кога конечно ќе се ослободите од нешто што долго ве мачи. Дали е тоа проект кој ви виси над глава со месеци? Личност со која никогаш не можете да најдете заеднички јазик? Обврска што ја одложувате и ја одложувате додека не стане одбивна до болка? Овој викенд го означува отфрлањето на тие окови и нов почеток во вашиот живот!

 

Близнаци

 

Младата Месечина ви носи слобода, но не на ист начин како на Овенот. За вас оваа приказна ќе биде емотивна – најверојатно поврзана со љубов, пријателство или семејство. Конечно ќе можете слободно да кажете што сакате и нема да морате да се плашите од последиците. Некоја врска која долго време ве мачи конечно ќе се „кристализира“, а вие ќе знаете кои се следните чекори што треба да ги преземете. Искористете ја енергијата на овој момент, ѕвездите велат дека сега е време да бидете храбри и да кажете сѐ што ви е на ум!

 

Стрелец

 

Младата Месечина, која се одвива во вашиот знак, ви носи големи промени. Вашата енергија, инаку имагинативна и недофатлива, ќе дојде до израз во следните неколку дена, а почнувајќи од 4 декември, подготвени сте да промените сѐ што не е добро во вашиот живот. На тој пат ќе ви помогне некој што го познавате долго време. Од вас ќе течат позитивна енергија и идеи, а ова е моментот да ја искористите можноста да напредувате или да започнете нов проект.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris