11 ГОДИНИ ГИ КРИЕЈА ОД ЈАВНОСТА: Погледнете како изгледаат ќерките на Слобода Мичаловиќ и Војин Четковиќ

14 август, 2021
banja_luka_fest_321533_photo_e-stock_zipaphoto

Актерката објави фотографија со нејзините наследнички Мила и Вера

Актерската двојка Слобода Мичаловиќ и Војин Четковиќ се обидуваат да ги објават само нивните деловни потфати и успеси во медиумите, а во исто време даваат се од себе за да ги држат семејството и интимноста подалеку од вниманието на јавноста.

Сепак, Мичаловиќ се одлучи за необичен потег, и за прв пат објави фотографија со ќерките Мила и Вера на социјалната мрежа Инстаграм.

Близначките растат далеку од очите на јавноста, а славните родители се обидуваат да им ја овозможат на своите девојки посакуваната приватност и безгрижно детство. Од таа причина, јавноста немаше можност да ги запознае овие преслатки девојки кои имаат 11 години.

Нема сомнение дека и двете ја наследиле убавината на нивната мајка. Ќерките на Слобода и Војин се одлични ученички, а посетуваат и музичко училиште, што дополнително влијае на нивната одговорност, а славните родители се бескрајно горди на своите миленички.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi