А после зборува како медиумите ја линчуваат: Карлеуша објави фотографии каде што е ГОЛА! (ФОТО)

1 март, 2021
158165_jelenak_f

Јелена Карлеуша (42) редовно изјавува дека медиумите ја линчуваат и дека седмата сила „удира на мајка на малолетни деца“, а од друга страна, малку по малку, направи некој скандал.

Овој пат на нејзиниот Инстаграм профил се појавија фотографии на кои дивата е само во сребрени чизми и црни танга гаќички кои и го покриваат задникот само со еднен конец.

И како една фотографија да не е доволна, Карлеуша го објави целиот едиторијал на овој експлицитен материјал на социјална мрежа каде што деца ја следат. И не само туѓите туку и нејзините.

Овој експлицитен материјал, Јелена го има наменето најверојатно за промоција на новата песна, а дали медиумите се виновни дури и сега, читателите ќе проценат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris