АНА И РАСТА ГО ПРОСЛАВУВААТ РОДЕНДЕНОТ НА ЌЕРКАТА! Наследничката ги спои поранешните сопружници! (ФОТО)

3 август, 2021
208891_f1429e8a56e3f704cd2a6fe92fbf3131_f

Денеска Ана Николиќ и Стефан Џуриќ Раста го слават роденденот на нивната ќерка Тара, а беа обземени од посебни емоции.

Иако Стефан Џуриќ Раста и Ана Николиќ повеќе не се заедно, и двајцата и се подеднакво посветени на наследничката Тара, која е центарот на нивниот свет.

Исто е и денес, кога го слават четвртиот роденден на својата сакана. И двајцата го одбележаа овој датум со посебни емотивни зборови:

– Животе мој најубав на светот, среќен ти роденден тебе! Те сака тато – напиша раперот и објави фотографија од својата ќерка.

Ана исто така објави фотографии на своите профили на социјалните мрежи со малата славеничка и и ја посвети песната „Као моја мати“ од Здравко Чолиќ.

Пејачката, како и сите мајки, одлучи овој ден да и удоволи се на својата сакана, па затоа избра фустан и чевли достојни за принцеза за прославата на нејзиниот роденден.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi