Ана Николиќ го покажа своето ново момче: Коментарите под фотографијата не престануваат да се нижат!

8 октомври, 2021
ana-nikolic-foto-marko-jovanovic-11-830x0

На сликата е прикажана пејачка во скутот на непознат маж, а тој ја потпрел главата на нејзиното рамо и изгледаат многу блиски.

Пејачката Ана Николиќ објави фотографии на Инстаграм со непознат маж додека му седи во скутот, а многумина заклучија дека ова е нејзиното ново момче.

Имено, овој нејзин пост предизвика лавина коментари само неколку минути по објавувањето на фотографиите, бидејќи на неа беше обележан извесен Дејан.

На сликата е прикажана пејачка во скутот на непознат маж, а тој ја потпрел главата на нејзиното рамо и изгледаат многу блиски.

На некои нејзини следбеници навистина им се допадна тоа што мислат дека конечно е среќна во љубовта, додека други коментираат дека тој не може да се спореди со нејзиниот поранешен сопруг Стефан Џуриќ Раста, но и дека нејзиниот нов избраник е всушност оженет.

„И треба да си среќна“, „Конечно слика со дечко“, „Оженет маж е и не ги гледа децата поради неа“, „Оставете ја жената да ужива “, „Примитивно е да коментирате туѓи животи “, гласат некои од коментарите.

Ана не им одговори, но не ги ни избриша.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris