Ана Николиќ ја ШОКИРАШЕ ПУБЛИКАТА на настапот: Во занес СЕДНА на сред сцена го местеше ДЕКОЛТЕТО, а потоа ги рашири нозете!

7 јули, 2021
ana_amg

Премногу се опушти!

Пејачката Ана Николиќ целосно се опушти на својот последен настап, а снимките со гордост им ги покажа на сите на социјалните мрежи.

Во клиповите, гледаме како таа целосно се опуштила, па во транс и ги отпеа своите песни на публиката, додека во еден момент седеше на сред сцената и изведуваше балади.

Деколтето го местеше во мини фустан, но во еден момент дури и и ги покажа гаќите на публиката.

– Предавањето никогаш не беше опција! Ве сакам, ви благодарам! – напиша Николиќ во описот на објавата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi