Ана Николиќ прошета низ центарот на градот во танга, а никогаш пожешкото издание на пејачката ги остави сите без здив! (ФОТО)

9 февруари, 2021
k20a1npy-169

Пејачката не престанува да интригира и да провоцира со своите комбинации на облека

Ана Николиќ изненади многумина со видео што го објави на својот Instagram профил.

Имено, Ана се договори за фотографирање, па облече проирен долг фустан, танга и долги црни чизми за таа пригода.

Одеше така облечена низ Белград, а коментарите за нејзиниот изглед само се нижеа.

Инаку, пејачката Ана Николиќ неодамна откри дека подготвува приемен испит за Медицинскиот факултет во Белград и дека мајката на нејзиниот поранешен сопруг Стефан Ѓуриќ Раста и помогнала да избере професор кој ќе ја подготви за приемен испит .

– Отсекогаш сакав да бидам лекар. Поранешната свекрва ми ги испрати сите што се професори по хемија и биологија. Се подготвувам да се запишам на медицина. Не на приватен факултет, туку на Факултетот за медицински науки во Белград. Се смеев со мојата поранешна свекрва, таа ми испрати што требаше да се запишам. Јас ѝ реков „Слаѓана, ќе дадам 6 години за три години“. Ние сме во добри односи, што не би биле – рече Ана и додаде:

– Имам добри односи со сите, ретко сум во конфликти, што би била со бабата на ќерка ми. Може да биде баба шест пати, ако не е океј со мене, таа е коректна и нормална, ние соработуваме убаво. Имаме заеднички интерес, бидејќи знаеме кои се мама и тато на Тара, Тара е тасманскиот ѓавол, треба да се скроти. Личи и на мене и на тато, ако сега не ја запреме, ни армискиот полк нема да ни помогне – рече Ана.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi