Анастасија беше препознатлива по долгата црна коса, а сега целосно го смени имиџот

13 февруари, 2021
ане

Поп-sвездата Анастасија Ражнатовиќ отсекогаш имала беспрекорен стајлинг, а за роденденот на нејзината блиска пријателка, таа целосно ја смени фризурата.

Анастасија објави видео во кое има виткана коса, т.н. афро фризура.

Афро фризура за прв пат, успеав – напиша Ражнатовиќ, а фановите навистина ја сакаа оваа промена.

„Убавица“, „Симпатична си“, „Врв“, „Леле“, „Наша убава“, се само некои од позитивните коментари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi