Анастасија ги изненади своите фанови со селфи без трошка шминка, па ги насмеа сите со коментарот!

3 октомври, 2021
Screenshot_1

Со оваа фотографија предизвика лавина коментари

Анастасија Ражнатовиќ е позната како некоја која не се срами да покаже како изгледа без шминка, фризура и огнена облека, а нејзиното лежерно издание предизвика лавина позитивни реакции на нејзиниот Instagram.

Пејачката сподели видео од кафуле каде седеше во лежерна гардероба со коса врзана во коњско опавче, а нејзиниот коментар ги насмеа сите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris