Анастасија ги покажа своите атрибути во краток фустан, а вака го искоментира момчето на Цеца! (ФОТО)

12 мај, 2021
Screenshot 2021-05-12 134238

Пејачката е подготвена ова лето да ја придобие публиката со нови песни.

Со Анастасија Ражнатовиќ блескаше синоќа на отворањето на модното студио на Надја Павиќ иако претходниот ден го снимаше спотот за новата песна.

Пејачката е подготвена ова лето да ја придобие публиката со нови песни.

– Имам два сериозни хита за ова лето, ги снимив спотовите претходниве денови, песните се брзи и енергични за танцување – изјави пејачката.

Гордо ја прошета и новата боја на коса, а нè интересираше како нејзиното момче реагирало на новата фризура.

– Моето момче секогаш ми вели дека сум му убава – беше кратка Анастасија.

Го прокоментира и Богдан Срејовиќ, момчето на нејзината мајка Светлана Цеца Ражнатовиќ.

– Мајка ми беше сама долго време и навистина не и треба маж за да ја направи силна. Се разбира, можеме да коментираме и да разговараме за нашите избори, но јас не се мешам во нејзиниот избор на партнер. Ние сме задоволни од нејзиниот избор, таа е задоволна од мојот и изборот на Вељко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi