Анастасија го сними секој сантиметар од своето тело и ги ЗАПАЛИ социјалните мрежи (ВИДЕО)

17 јули, 2021
Screenshot_1

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ ужива да патува, а овој пат заврши во Црна Гора со своето друштво.

Анастасија ужива во друштво на Снежана Борјан и Александра Пријовиќ на црногорското приморје, со кои не ги пропушта дневните забави. Во серијата видеа што ги објави, а покажуваат како пее и како се забавува, едно го привлече вниманието на сите.

Во еден момент, Анастасија го снимаше своето тело додека лежеше на лежалка и на многумина им се допадна. Бикини со леопард принт совршено одговара на телото на Ражнатовиќ, а таа го снимаше секој сантиметар од своето тело.

Сепак, се чини дека имаше премногу коментари, па младата пејачка го отстрани видеото од својот профил на Instagram.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi