АНАСТАСИЈА ОБЈАВИ ЖЕШКО ВИДЕО: Долги нозе кои ѕиркаат од пената, си направи ЗАБАВА сама за себе, нема да престанете да ГЛЕДАТЕ! (ВИДЕО)

23 март, 2021
2505691_anastasija-14062019-0007-1_ls

Анастасија Ражнатовиќ го сподели провокативното видео на социјалните мрежи, кое особено им се допадна на посилниот пол.

Наследничката на Цеца се соблече гола, влезе во када и си подготви вистинско задоволство во пената. Таа објави сè на Instagram, а додека се бањаше во када, слушаше музика.

Анастасија неодамна изјави дека знае дека девојките гледаат на нејзиниот Instagram, како и дека често ја копираат, па затоа мора да внимава што објавува.

„Му посветувам многу време на Instagram. Тоа е на некој начин моја работа. Јас многу добро знам колку млади девојки ме следат, тоа е голема одговорност за мене. Мислам дека работам добра работа”, рече таа неодамна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris