АНАСТАСИЈА ПО ПЕТТИ ПАТ НА МОРЕ ОВАА ГОДИНА! РАЖНАТОВИЌ НЕ ИЗЛЕГУВА ОД КОСТУМОТ ЗА КАПЕЊЕ – ДУБАИ И МЕКСИКО ГИ ЗАМЕНИ СО ЦРНА ГОРА

16 јули, 2021
anastasija-raznatovic

Анастасија Ражнатовиќ на својот петти летен одмор оваа година

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, ги спакува куферите и отпатува со своите пријателки во Црна Гора, од каде веќе објави видео од забавата со Александра Пријовиќ.

Младата пејачка отпатува на море токму кога нејзината мајка Цеца одржува голем концерт во Будва.

Ова ѝ е петти годишен одмор на Анастасија годинава – Ражнатовиќ прво уживаше во Дубаи, потоа беше на Малдиви, потоа во Мексико, па во Грција и сега во Црна Гора.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi