Анастасија позираше во зебрасто минијатурно бикини, сите ги коментираат нејзините стомачни (ФОТО)

25 јуни, 2021
Screenshot 2021-06-25 161415

Таа ги поминува жешките денови покрај базен

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ги поминува жешките денови покрај базен, а сега со своите следбеници сподели фотографии во костим за капење.

Имено, таа позираше во зебрасто минијатурно бикини и по тој повод го покажа своето извајано тело, а на многумина мускулите на нејзиниот стомак им го привлекоа вниманието.

Познато е дека Анастасија се грижи и за својот изглед, па затоа се грижи за својата диета и тренира.

„Гориш“, „Колку си згодна жено, не си реална“, „О, леле“, беа само некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi