Анастасија Ражнатовиќ БЛЕСКА! На роденденот на внукот, пристигна во црвен фустан, сите погледи беа вперени во неа! (ФОТО/ВИДЕО)

4 јуни, 2021
f4a69959ee2bd8345d200bdb2a671137994a0407

Неговата тетка Анастасија пристигна и на првиот роденден на внукот Жељко Ражнатовиќ.

Гостите на гламурозната прослава на семејството Ражнатовиќ полека се собираа, а вечерва меѓу првите пристигна најсреќната тетка на светот, Анастасија Ражнатовиќ.

– Многу е веројатно да запеам. Немам трема, среќна сум што заедно славиме роденден и не ми се верува дека помина една година, изјави Анастасија не верувајќи како лета времето.

Таа рече дека Вељко е прекрасен татко кој секогаш знаел со децата:

– Колку што немам чувство, толку тој има, но се надевам дека тоа ќе се промени кога ќе имам свои, изјави видно расположената Анастасија.

Анастасија блескаше во краток црвен фустан кој ги истакна нејзините долги нозе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi