Анастасија Ражнатовиќ објави приватно ВИДЕО! Едeн ДЕТАЛ привлече големо внимание…

19 јануари, 2021
cecoooo

Издоминира!

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ, ќерка на Светлана Цеца Ражнатовиќ, веќе подолго време поставува трендови кога е модата во прашање, па сите девојки кои ѝ се восхитуваат обично за неколку дена го имаат она што таа го носи.

Имено, на својот приватен профил на Instagram, Анастасија објави кратко видео на своето Story, а она што е интересно е што беше без шминка, во џемпер. Деталот што привлече внимание беше панделката што ја носеше на главата, а беше иста боја како џемперот.

Останува да видиме дали овој детал ќе стане нов моден тренд благодарение на Анастасија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris