АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ ПРОГОВОРИ ЗА НЕЈЗИНИТЕ СТРАВОВИ! Ќерката на Цеца за прв пат ЈАВНО откри зошто ја фаќа сериозна ДЕПРЕСИЈА!

23 април, 2021
408928_screenshot-2_f

За прв пат, Анастасија Ражнатовиќ јавно проговори за своите стравови.

Младата пејачка, која моментално летува во Мексико, призна дека има голем страв од морските чудовишта.

– Секој што ме познава знае дека не ми се допаѓа кога се споменуваат ајкули … Многу се плашам од нив и не престанувам да гледам хорор филмови со ајкули. Тоа е некој мој мазохизам. Јас сигурно овде не пливам во големи длабочини, брановите се големи, па и да сакам не можам. Поголемиот дел од времето го поминувам во базен или во плиткото, затоа не се плашам – рече Анастасија за емисијата „Ексклузив“, а потоа погледна наназад на својот изглед:

– Јас сум си поубава кога ќе се поцрнам малку, одразот на секоја жена е поубав кога ќе стане малку поцрно. Јас сум некој што постојано промовира нега на лицето и општа грижа за надворешната и внатрешната убавина. Тоа е многу важно – рече пејачката, а потоа додаде дека не може да замисли ниту еден ден без музика.

– Дефинитивно не можам без музика, тоа е составен дел од мојот живот, и ако помине еден ден без музика, добивам сериозна депресија – рече Анастасија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris