Анастасија Ражнатовиќ шокираше со новата промена, ова дефинитивно не се очекуваше од неа! (ФОТО)

13 август, 2021
Screenshot_3

Младата пејачка одлучи да промени нешто во себе, што ги изненади фановите

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ одлучи да ја врати старата боја на коса, па отиде фризер и направи промена.

Имено, пред три месеци Анастасија прво се изфарба во светло -кафеава боја, а сега одлучи да се врати на својот претходен изглед и да се обои во темно кафеаво.

„Се вратив“, напиша пејачката, а комплиментите за нејзиниот изглед само се нижеа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi