Анастасија Ражнатовиќ сподели брутални кадри од нејзиниот задник

14 април, 2021
anastasija-2-830x0

Младата пејачка веќе неколку дена ужива во Мексико со своите пријателки

Популарната пејачка Анастасија Ражнатовиќ од Мексико ги полуде сите со безобразни пози и кадри од задникот.

Анастасија е на одмор со своите пријателки, а судејќи според објавите, тие одлично се забавуваат. Младата пејачка позираше во црна танга бикини потпрена на дрво, од напред и од позади.

Ражнатовиќ ја запали фантазијата на многумина со потемнетото тело, кое изгледа неверојатно, како и бомбастичниот задник, кој го истакна во преден план, и рече: „Ова не е натпревар, душо“.

„Ова може да доведе до срцев удар“, „Преубава си и презгодна, сите пофалби“, „Каков задник, бомба си“, „Го запали Мексико“, „Немаш конкуренција, изгледаш одлично“ , „Омажи се за мене, малечка“, се некои од коментарите.

Престојува во луксузен хотел во кој престојуваат холивудските sвезди. Тоа е хотел кој нуди многу можности, па покрај базенот, има спа центар, неколку барови, ресторани, теретана, можност за многу спортови, како и приватна плажа долга еден километар.

Се разбира, и собата е луксузно опремена, со поглед на Карипското Море и сопствен излез кон базенот. Овој вид услуга воопшто не е ефтина, а чини околу илјада евра за вечер, во зависност од тоа што е избрано и колку некој сака неговата соба да биде луксузна. Доколку Анастасија остане во Мексико десет дена, одморот ќе чини околу десет илјади евра. Се разбира, тоа не ги вклучува авионскиот билет и парите што ќе ги потроши таму на шопинг и патувања. Вкупен износ, минимум 15.000 евра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris